Çoklu Dil Desteği

Müşterilerinize geri bildirimlerini kendi ana dillerinde verme imkanı tanıyın. Cloud4Feed’de 25 adet lisan desteği bulunmaktadır ve soru kütüphanesindeki tüm sorular sistemde yer alan dillere hali hazırda tercüme edilmiş durumdadır.

Açılış Videoları

Açılış video özelliği gerek tüketicilere markayı tanıtmak gerekse de ankete olan dikkati çekmek için etkili bir araçtır. Tablet hareketsiz kaldığında belirli süre döngüleri içerisinde devreye girecek şekilde video yükleyebilirsiniz. Video oynatımı sırasında ekrana tıklandığında anket devreye girecektir.

Açılış Videoları
E-posta şablonları

Otomatik E-posta Şablonları

Cloud4Feed’in otomatik e-posta takibi harika bir pazarlama aracıdır. Böylece kolaylıkla ziyaretçilerinize teşekkür edebilir ve markanızın reklamını yapabilirsiniz. Kısa bir sürede özelleştirilmiş ve profesyonel gözüken e-postalar yaratıp gönderebilirsiniz. Sistem anlık olarak tüketicinin memnuniyet endeksini hesaplar, böylelikle memnun ve memnuniyetsiz müşterilerinize farklı şablonlar gönderebilirsiniz.

Anlık Alarmlar

İşletmenizle ilgili memnuniyetsizlik durumlarında E-posta ve SMS alarmları ile anında haberdar olabilirsiniz. Böylelikle müşterileriniz henüz işletmenizi terk etmeden onları mutsuz müşteriden mutlu müşteriye dönüştürme imkanı bulabilirsiniz.

Anlık Alarmlar
Omni Kanal Platform

Omni-Kanal Platform

Hizmet noktalarında tablet kiosklar ile geri bildirim alabileceğiniz gibi aynı zamanda hareket halindeki tüketicilerin tarayacakları QR Kodlar ile kendi mobil cihazlarından da geri bildirimlerini aktarmasını sağlayabilirsiniz.  Cloud4Feed ile farklı birçok kanaldan (sosyal medya kanalları, mailing vb.) gelen geri bildirimler tek bir platformda toplanır, gerçek zamanlı geri bildirimler aktarılır.

QR ve Barkod Okuyucu

Uygulamaya entegre edilen barkod okuyucu ile kullanıcıların tablete sadakat kartı, fatura gibi ürünler üzerindeki QR kodları veya barkodları okutmaları sağlanır. Böylelikle tüketicilerle ilgili farklı verileri de sisteme aktarmak mümkün olmaktadır.

QR ve Barkod Okuyucu
Markaya Özgün Tasarım

Markaya Özgün Tasarım

Anketlerinizi kendi logonuz ve arka fon görseliniz ile özelleştirebilirsiniz. Tablet kiosklar çerçeve tasarımıyla da birlikte tamamen markanıza özgün olarak tasarlanmış olacaktır.

Soru Kütüphanesi ve Anket Şablonları

Birçok sektör için kategorize edilmiş halde akla gelebilecek tüm sorular hali hazırda soru kütüphanesi içerisinde yer almaktadır. Bu sorularla birlikte farklı sektörler için birçok müşteri deneyim anket şablonları oluşturulmuştur, üstelik 25 adet dile tercüme edilmiş olarak!

Soru Kütüphanesi ve Anket Şablonları
Merkezi Kontrol Sistemi

Merkezi Kontrol Sistemi

İnternete bağlı herhangi bir cihaz üzerinden erişilen yönetim platformu üzerinden soru, anket, rapor, lokasyon / tablet, kullanıcı oluşturma ve düzenleme gibi tüm sistem uyarlama işlemlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Analizler

Cloud4Feed ile tüm şubelerinizdeki müşteri deneyimini gerçek zamanlı olarak analiz edersiniz. Tüm olumlu ve olumsuz durumlardan anında haberdar olur ve müşteri sadakati ve işletme karlığınızı arttıracak aksiyonları hızlıca planlayabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Analizler
Sezgisel Sistem Yönetimi

Sezgisel Sistem Yönetimi

Kolay anlaşılır, kullanması kolay, sürükle bırak mantığıyla çalışan yapısıyla sisteminizi rahatlıkla yönetebilir ve tüm işlemleri dakikalar içerisinde uyarlayabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kurulum

Herhangi bir sunucu donanım altyapısı ve yazılım kurulumuna ihtiyaç duyulmadan kolay ve hızlı kurulumuyla zaman kaybedilmeden talep edilen noktalara kurulum gerçekleştirerek sitemi devreye alabilir ve müşterilerinizin deneyimlerini yönetmeye başlayabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kurulum
Share This