X Anasayfa Platform Hakkımızda Danışmanlık Çözümler Referanslar Blog İletişim Giriş Yap

Platform

Anlık Alarmlar

Ankette herhangi bir veya birkaç sorunun cevabına göre veya açık uçlu yorumun niyet sınıfına göre ilgili şube/bölge sorumlusuna anlık uyarı alarmları tetiklenebilmektedir.

Bu alarmlar her bir vakada tetiklenebileceği gibi belirli bir süre içerisinde n sayıda vaka oluşması durumunda gönderilecek şekilde de programlanabilmektedir.

Detaylı Bilgi

Görev / Vaka Yönetimi

Cloud4Feed Görev/Vaka Yönetimi modülü ile müşteri geri bildirimleri üzerinden ilgili kişilere görev ataması yaparak süreç başlatabilir ve süreç kapatılana kadar sürecin farklı aşamalarını takip edebilirsiniz.

Böylelikle olumsuz geri bildirimlerle ilgili alınan aksiyonlar için ilgili departmanları sürece dahil edebilir ve müşteri bağlılığı ve sadakatini arttırabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Kritik Seviye Uyarıları

Cloud4Feed sisteminde herhangi bir KPI için önceden belirlenen bir kritik seviyeye ulaşılması durumunda (Örnek: Bir bölgede NPS skorunun belirlenen eşik değerin altına düşmesi) uyarı bildirimleri tetiklemek mümkündür.

Böylelikle yöneticiler uyarılarak müşteri geri bildirimlerine zamanında aksiyon almaları sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

Otomatik Periyodik Rapor Gönderimi

Cloud4Feed’in periyodik (günlük/haftalık/aylık) rapor gönderimi kurum içi müşteri odaklı kültürün yaygınlaştırılması için harika bir araçtır. Her yönetici, ister şube müdürü, ister bölge ister satış müdürü olsun her sabah posta kutusunda kendi bölgesindeki müşteri geri bildirimlerinin bir özetini alır.

Sonuçları ortalamalar ile karşılaştırabilir, ilgili gün/hafta/aya ait sorunları hızlıca tespit ederek gerekli önlemleri alabilirler.

Raporlar gönderimleri gerek PDF eki olarak ayarlanabileceği gibi e-posta gövdesinde kolayca incelenebilecek şekilde de gönderebilmektedir.

Detaylı Bilgi