X Anasayfa Platform Hakkımızda Danışmanlık Çözümler Referanslar Blog İletişim Giriş Yap

Referanslar

Gül Elitok

Customer Voice & Insight Manager

Yves Rocher

Acsight proaktif ve sonuç odaklı ekibi ile, Yves Rocher markası olarak beklenti ve ihtiyaçlarmızı net bir şekilde anlamakla işe başladı. Sonrasında ise bizim için en kritik noktalardan biri olan iç görü üretme ve müşterinin sesini aksiyona dönüştürme alanlarında, son derece profesyonel bir şekilde hazırlanmış dashboard tasarımları ile hayatımızı kolaylaştırdı.

Kullanılan sistemlerin hatasız işleyişi ve de iyileştirme önerilerine olumlu bakış açıları ile projemizi her geçen gün daha da iyi bir noktaya hep birlikte taşıyoruz. Farklı sistemlerin entegrasyonlarında sağladıkları esneklik ile de daha kapsamlı analizleri yapabiliyoruz. Gerek soru formunun hazırlanması, SMS’lerin gönderilmesi; gerekse de data analizi, alarm mekanizmaları kurma ve raporlama konularında başarılı bir hizmet alıyoruz.

NPS projemizin yarattığı en büyük katma değer, müşterilerimizin sesini şirket içinde çok daha net bir şekilde duyurmamız ve ölçümleyebilmenin verdiği güven ile de stratejik proje fikirlerini bir bir hayata geçirmemiz oldu. Yves Rocher markası olarak en güçlü alanlarımızdan biri olan CRM datamız ile NPS datasının entegrasyonunu sağlayarak, analizlerimizi çok daha kapsamlı bir şekilde yapabiliyoruz. Bu da aldığımız aksiyonların somut getirilerinde ciddi bir iyileşme sağlıyor. Ayrıca mağaza ve online ekiplerimizin de, kanal bazlı ve kişi bazlı sonuçlarını anlık olarak takip edebilmeleri; kendileri için motivasyon arttırıcı bir unsur oldu. Müşterilerimizden almış oldukları geri bildirimler ile pratikte uygulanması kolay aksiyonları hayatımıza katarak, ortaya çıkan geniş etki alanını görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yrd. Doç. Dr. S. Cüneyt Aydemir

Başhekim / Medical Director

Özel Medicana Çamlıca Hastanesi

Her sektörde müşteri memnuniyeti çok önemlidir fakat sağlık sektöründe hasta memnuniyetinin ve hızlı olmanın önemi diğer sektörlere göre daha fazladır. Hastalarımızın hassas dönemlerinde onlara en iyi hizmeti verebilmek adına Cloud4Feed ile HBYS sistemimizi entegre ederek memnuniyetlerini arttırdık.

Hastalarımızdan alınan geri bildirimler üzerinden gelen alarmlarla hastalara geri dönüş yapıyor ve yaşadıkları olumsuz deneyimleri olumlu deneyime çeviriyoruz. Her hastanemiz için özel olarak oluşturulan günlük raporlarla tüm geri bildirim sonuçlarını ilgili ekipler ile paylaşıyoruz. Bu raporlar hasta odaklı hizmet kültürümüzün yaygınlaştırılmasında çok önemli bir rol oynuyor. Hastane, hizmet ve branşlar arasındaki farklılıkları dikkate alarak aksiyon planlarımızı oluşturuyoruz. Cloud4Feed ile birlikte çalışmaya başladığımız 2019 Nisan ayına göre, hasta odaklı hizmet kültürümüz sayesinde, Net Tavsiye Skorumuzu %75 oranında arttırdık.

Baran Karabulut

Müşteri İlişkileri, Kalite ve Performans Müdürü

Türkiye Sigorta & Türkiye Hayat Emeklilik

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik olarak müşterilerimizin beklentilerine yönelik ürün ve çözümler sunabilmek ve hizmet kalitesinin sürekli artışını sağlamak için müşteri geri bildirimlerini ölçümlüyoruz.

Bu doğrultuda birlikte çalıştığımız Acsight ile oluşturduğumuz süreçlerle müşterilerimizin satıştan çıkış işlemlerine, çağrı merkezi görüşmelerinden olası şikayete kadar tüm ana temas noktalarında deneyimlerini ve geri bildirimlerini topluyoruz.

Oluşturduğumuz otomatik alarmlar ve düzenli takip ettiğimiz Cloud4Feed dashboardlarını kullanarak analizlerimizi gerçekleştiriyor, olası memnuniyetsizlik durumunda ise hızlı aksiyon alarak ilgili ekiplerimizi harekete geçiriyoruz.

Tüm bu süreçlerle birlikte müşterilerimizin kusursuz bir hizmet almasını ve yaşadıkları deneyimleri sürekli iyileştirmeyi temel hedef olarak takip ediyoruz.

Cenk Cüneyt TAŞ

Operasyon Planlama ve Geliştirme Müdürü

DRD Filo Kiralama

Acsight ile tanışmamız çok değil birkaç yıla dayanıyor. Ancak bu kısacık zamanda bile sadece iş alanında değil dostluk babında da çok hızlı bir yolculuk yaptığımızı düşünüyorum. Zira, bu çalışma süresinde elde ettiğimiz yakınlık ve şeffaflık sayesinde verimli bir birliktelik elde ettiğimizi düşünüyorum.

Acsight ile tanışmamız, DRD olarak bizim Hizmet Doğrulama Anketlerimizi yerlileştirme niyetimiz kapsamında ihale açmamızla başladı. Hizmet Doğrulama Anketleri dediğimiz zaman bildiğimiz Müşteri Memnuniyet Anketlerinden farklı bir alana kaymış oluyoruz. Aradaki en büyük fark, Müşteri Anketlerinin belirlenmiş bir müşteri kitlesine yapılması ve çıkan sonuçların projekte edilmesi ile değerlendirme raporlarına yansıması. Oysa Hizmet Doğrulama Anketleri, hizmeti alan her kullanıcıya yapılmaktadır. Bu nedenle de yüksek bir anket geribildirim oranımız var. Amacımız, hizmet başına, sadece müşterilerden geribildirim alarak onların memnuniyet seviyelerini ölçmek değil, aynı zamanda bu hizmeti sağlayan tüm tedarikçilerin kategori ve olay bazında gelişim alanlarını belirlemek. İşte Acsight’ın farkı daha ihale aşamasında burada ortaya çıktı. Diğer potansiyel iş ortaklarımız sadece Müşteri Memnuniyeti ölçmedeki deneyimlerini kullanabilirken, Acsight, bize toplam kümenin verimli çalışmasını sağlayacak bir ortam sunabildi. Bu da kendilerini bir adım öne çıkarmış oldu. Bir de Tedarikçilerin kategori bazında incelenebileceği bir demo alanı ortaya çıkarabilmeleri ipi göğüslemelerini sağladı.

Olaylara yaklaşımları, hızlı çözüm sunabilmeleri, en iyi ve en doğruyu birlikte çözebilme fırsatlarımız sayesinde biz DRD’nin açısından kalıcı ve uzun soluklu, yıkılmaz bir iş birliği ortaya çıkmış oldu.

Bu profesyonellikte ve şeffaflıkta, aynı bugün olduğu gibi, katma değerler yaratarak devam etmeleri ile birlikte birçok firmanın vazgeçilmez iş ortağı olabileceklerine inancım tam.

Yolunuz açık olsun Acsight!...

Burak Arslan

Müşteri Deneyimi Kıdemli Uzmanı

Doğtaş & Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya olarak müşterilerimizi Cloud4Feed platformu aracılığı ile düzenli olarak dinlemekteyiz. Cloud4Feed sistemi, müşterilerimizden almış oldukları geri bildirimlerle müşterilerimizin sesi olmuştur ve sunmuş oldukları kapsamlı raporlama dahilinde anlık olarak aksiyon almamızı sağlamaktadır.

Timur Erten

Müşteri Operasyonları Müdürü

Doğtaş & Kelebek Mobilya

Doğtaş Mobilya olarak müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli hedefimizdir. Cloud4Feed sistemiyle müşterilerimizden alınan geri bildirimlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlık olarak takibini gerçekleştirebiliyor ve sonuçlar doğrultusunda kolaylıkla aksiyon alabiliyoruz.

Betül Dülge

Servis Geliştirme Müdürü

Beymen Grup

Türkiye’de lüks moda perakendeciliğini başlatan ve Koşulsuz Müşteri Mutluluğu kavramını hayata geçiren ilk marka olmak ciddi sorumlulukları da beraberinde getirmektedir. Müşterilerimizin mağazalarımızda butik hizmet alması ve mutlu ayrılması bizim için çok önemli.

Gerek mağaza içi deneyimleri gerekse e-ticaret deneyimini ölçümleyebilmek için Cloud4Feed ile çalışmaya başladık. Şimdiye kadar yaklaşık 100.000’e yakın müşteri geri bildirimi topladık her bir geri bildirimi titizlikle değerlendiriyoruz. Esnek raporlama ara yüzü sayesinde hem mağaza hem de müşteri bazında ayrı ayrı aldığımız raporlarla üst yönetime sunum yapmamız kolaylaştı.