X Anasayfa Platform Hakkımızda Danışmanlık Çözümler Referanslar Blog İletişim Giriş Yap

Çözümler

Parekende Sektörü

Müşteriler perakendecilere mağaza veya markayla ilgili beklentilerini, mağazanın görünümüyle ilgili görüşlerini, hatta talep ettikleri ürün/hizmetle ilgili isteklerini kolaylıkla aktarabiliyor. Daha mağazadan çıkmadan görüşlerini paylaşan müşteri görüşleri gerçek zamanlı olarak yönetime aktarılıyor.

Yöneticilerde bu sayede datalara dayalı olarak doğru ve etkili kararlar verebiliyor. Gerektiğinde müşteriler aranıp çeşitli hediyeler, indirimler verilerek müşteri sadakati yaratılıyor. 

Otomativ Sektörü

Otomotiv sektöründe müşteri ile etkileşilen farklı temas noktalarında, müşteri geri bildirimi toplanır ve yöneticilerin aksiyon almasını sağlayacak şekilde raporlanır. Hizmet almış müşterilere, temas noktasına en uygun kanal seçilir ve mümkün olan en kısa zamanda ulaşılır.

Müşterilerin kiralamış oldukları araçları için almış oldukları hizmet uçtan uca değerlendirilip bu süreçlerde sorun yaşanan noktalar hızlıca belirlenir. Farklı hizmet paketleri ile ihtiyaca yönelik kiralama paketleri oluşturulur ve müşteri memnuniyeti sağlanır. Mi4biz gibi sistemlere entegre olarak hızlı çözümler sunar.

Sigorta Sektörü

Müşterilerin yaptırmış olduğu araç, sağlık, ev/işyeri, hayat vb. sigorta süreçlerinde yaşamış oldukları deneyimleri hem sigorta firması hem de alt bayiler bazında değerlendirerek hizmetler hakkında en hızlı şekilde talepler belirlenerek çözüm üretilebilmektedir.

Bayi memnuniyet ölçümlerinin sonucunda gerekli aksiyonlar alınır.

Hastaneler & Sağlık Sektörü

Hastane Bilgi Yönetimi Sistemine (HBYS) entegre olarak, gerçek zamanlı hasta geri bildirimleri, hastane yöneticilerine ve sağlık personeline yön veriyor. Verilen hizmetin kalitesini ölçerek hastaların verilen hizmetten nasıl faydalandığını ve zaman içinde hastaların memnuniyet değişimlerini anlamalarına olanak tanıyor.

Hem hastane hizmetleri hem de hekim hizmetleri ayrı ayrı ölçümleniyor.

Otel & Konaklama Sektörü

Otel Yönetim Sistemlerine (Property Management System (PMS)) entegre olarak müşterilerin tatil alışkanlıkları ile ilgili bilgiler toplanıyor. Bir sonraki konaklamaları için ise özel teklifler sunuluyor. Otelde konaklayan misafirlerden alınan anlık geri bildirimler ile henüz müşteriler otelden ayrılmadan şikayetlerine karşılık veriliyor.

Şikayetlerine hızlı geri dönüş alan müşterilerle Cloud4feed’in sağladığı çözümler sayesinde güçlü bir etkileşim kurulabiliyor. Müşteriler mutlu bir şekilde konaklama alanlarından ayrılıyorlar.

Akaryakıt Sektörü

Cloud4feed ile akaryakıt almaya gelen müşterilerin verilen hizmet konusundaki görüşleri alınıyor, istasyon ve marka hakkındaki beklentilerini öğreniliyor. Alınan geri bildirimlerle yapılan iyileştirmeler sonucunda sadık müşteriler elde ediliyor.

CRM sistemlerine entegre olarak bu müşterilere özel çeşitli kampanyalar sunuluyor.

Sinema & Eğlence Merkezleri Sektörü

Alınan hizmetin kalitesi, servisin hızı, sunulan aktivite çeşitliliği, mekanın temizliği gibi konularda alınan geri bildirimlerle müşterilerin memnuniyetsiz olduğu konular düzeltiliyor ve memnuniyeti artmış müşteriler sayesinde işletmeler daha karlı hale geliyor.

Vizyondaki ve vizyona girecek olan filmlerin bilinirliği ölçülüyor ve bu filmlerin izlenme ihtimallerini öğreniliyor. İzlenme oranları yüksek olan filmler için bütçe planlaması yapılmasına yardımcı olunuyor. 

Eğitim Sektörü

Öğrencilerin ve velilerin öğretmenleri hakkındaki görüşlerini değerlendirmek ve aktivitelere katılımlarını ölçümlemek mümkün. Ayrıca, ders ve programların içerikleriyle ilgili görüşler alınıyor ve doğru iç görüler elde ediliyor. Velilerin çocuklarının okul yaşamlarını takip etmeleri kolaylaşıyor.

Entegre edilen CRM sistemleri aracılığı ile kolayca aksiyon alınıyor.

Ulaştırma Sektörü

Havayolu, otobüs kullanan ve/veya terminallerde bekleyen müşteriler aldıkları hizmet hakkındaki düşüncelerini ve önerilerini iletebilir ve yönetimin konuyla ilgili önlem alması sağlanıyor.

Geri dönüş alan müşterilerle Cloud4feed’in sağladığı çözümler sayesinde güçlü bir etkileşim kurulabiliyor.