X Anasayfa Platform Hakkımızda Danışmanlık Çözümler Referanslar Blog İletişim Giriş Yap

Hakkımızda

Acsight sahip olduğu müşteri deneyimi çözümleriyle işletmelere müşteri odaklı kararlar vermelerini sağlayarak marka değerlerini arttırmalarına ve müşteri memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımalarına yardımcı olmaktadır.

Perakende Sektörü, Otomotiv, Sigorta, Finans, Hastane & Sağlık Sektörü, Oteller & Konaklama Sektörü, Akaryakıt Sektörü, Sinema & Eğlence Merkezleri, Eğitim Sektörü ve Ulaştırma Sektörü gibi birçok alanda farklı çözümleriyle marka ve işletmelere hizmet vermektedir.

Acsight, pazar araştırma kökenli ekibi ile müşterilerinin yaptıkları yatırımdan maksimum fayda sağlamalarını garanti altına alacak müşteri başarı hizmetlerini sağlamaktadır.

Misyonumuz, iş ortaklarımız aracılığı ile ulaştırdığımız ileri teknoloji araçlarının yardımıyla sektör yöneticilerinin daha iyi ve etkili iş kararları verebilmelerini sağlamaktır.

2015

Kuruluş

60 +

Müşteri

15 +

Sektör

7 +

Ar-Ge Ekibi

Ekibimiz

Cef Tovil

CEO

linkedin icon

X

Acsight’ın en kıdemlisi. 25 senedir CRM, iş geliştirme, pazar araştırma, veri analizi konularıyla uğraşmaktadır. Acsight’ı kurmadan evvel Aqurance Türkiye’nin Genel Müdürlüğünü ve Cegedim Strategic Data İş Birimi Yöneticiliğini üstlenmiştir.

Denizi ve seyahat etmeyi sever, iş başında değilse tenis kortlarında raket sallıyordur.

Cenk Onur Ozan

COO

linkedin icon

X

Öğrencilik yıllarında araştırma sektörü ile tanışan Cenk bu alanda 20 yılı geride bıraktı. Veri bilimi, analiz ve istatistik alanlarında kendini geliştirdi. FMCG, Tekstil, Telekom, Sigara sektörlerinde Türkiye’de ve Global’deki projelerin operasyon liderliğini üstlendi.

Dizi izlemek, yeni şeyler öğrenmek ve finansal piyasa analizleri en önemli hobileri. Başlayıp da bitiremediği 3 dizi senaryosunu tamamlamak en büyük hayali…

Yusuf Yararman

Yazılım Projeleri Yöneticisi

linkedin icon

X

Aklım erdi ereli elektronik ve bilgisayar teknolojilerine aşığımdır. Sorgulamak, araştırmak ve öğrenmek temel felsefemdir. Uzun yıllardır masaüstü, web, mobil ve gömülü sistemler için çeşitli projeler geliştirdim.

Şu an Acsight şirketinde, geliştirme ekibinin başında yer almaktayım. Kişisel hayatımda ise antik tarihe, arkeolojiye ve eski dil yazılarına ilgi duymaktayım.

Ayşen Afacan

İş Geliştirme Direktörü

linkedin icon

X

Bir araştırma uzmanı. İyi bir dinleyici bir o kadar da konuşkan. Sizi dinleyelim diye başlayan sohbetlerin sonu size özel tasarlanan proje kurguları ile biter. Siz müşterilerinize soruyorsunuz Ayşen de size.

15 sene boyunca MS Office programlarını kullandığı için olsa gerek, tam bir raporlama uzmanı. Büyük aksiyonlar için, özet iç görüler sağlamak hayat felsefesi. Mesleki deformasyondan olsa gerek her türlü bilgiyi tablolaştırarak özetler. Yüzmeyi ve dalış yapmayı çok ama çok sever.

Serhan Devran

Operasyon Yöneticisi

linkedin icon

X

Serhan 10 yıldan fazla bir süredir Operasyon ve Müşteri yönetimi deneyimine sahiptir. Bazen çok agresif bazen çok sakindir.

İyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Fransızca bilgisi vardır. Acsight operasyonlarından sorumludur. Boş zamanlarında analog kameralarla fotoğraf çekmeyi ve spor yapmayı sever.

Eyüp Özmen

Yazılım Geliştirici

linkedin icon

X

Takımı için tasarımları gerçeğe dönüştürmeye çalışıyor. Mobil ve Web teknolojilerine olan ilgisi, sürekli yeni bilgiler edinmesine ve yetenekler kazanmasına katkı sağlıyor.

Yazılımı hayata değer katacak bir araç olarak görüyor ve en büyük hobisi kod yazmak olarak biliniyor. Bilgisayar başında değilse ya yemek yiyordur ya da bisikleti ile bir yerlerde turluyordur. Şiir sever, kitap okur. Bazen de uçar.

Serenay Akciyer

Raporlama ve Analiz Uzmanı

linkedin icon

X

Serenay, Acsight şirketinde raporlama ve analiz uzmanı olarak görev yapmaktadır. İstatistik ve matematik her zaman ilgisini çekmiştir.

Hayatı boyunca sporun bütün dalları ile uğraşmıştır yani spor onun için yaşam biçimidir. Boş zamanlarında oyun oynamayı, gezmeyi sever.

Utku Yurtcu

Veri Bilimci

linkedin icon

X

Utku bir yapay zeka hayranıdır. Oluşturduğu modellerle takım arkadaşlarının iş yüklerini azaltmayı ve zamanlarını başka değerli işlere odaklamayı hedefler.

Kış sporlarına ve dansa olan ilgisi çoğu kişi tarafından gözlemlenmiştir. Aynı zaman da rahatına düşkünlüğü ile de bilinir. Rivayete göre, YZ ye olan bu hayranlığı rahatlığı sevmesinden kaynaklanır. Bilinen en büyük hayali, “Bir gün geliştirdiği Yapay Zekanın onun yerine işlerini yapması” bu kanıyı güçlendirmektedir.

Yekra Yararman

Yazılım Geliştirici

linkedin icon

X

Yekra, Acsight şirketinde arka yüz geliştiricisi olarak görev almaktadır. Yazılım alanında kendini geliştirmeye çalışmaktadır.

Kitap okumayı, strateji oyunları oynamayı ve hayvanları çok sever. Özellikle kedilere bayılır.