X Anasayfa Platform Hakkımızda Danışmanlık Çözümler Referanslar Blog İletişim Giriş Yap

Platform

Dinleyin Kiosk

Cloud4Feed ayaklı veya masaüstü kioskları birkaç tıklama ile yüksek sayıda müşteri geri bildirimi toplamak için harika bir yöntemdir. Tamamen tak çalıştır şeklinde kurulumu oldukça kolay Cloud4Feed kiosklarını yüksek sayıda müşteri trafiği olan noktalara yerleştirerek gerçek zamanlı müşteri deneyiminizi ölçmeye ve anlık alarmlarla aksiyon almaya başlayabilirsiniz.

Cloud4Feed kiosklarını yüksek sayıda müşteri trafiği olan noktalara yerleştirerek gerçek zamanlı müşteri deneyiminizi ölçmeye ve anlık alarmlarla aksiyon almaya başlayabilirsiniz.

Donanım Yatırımı Yok

Cloud4Feed kioskları, donanım, yazılım ve hizmet paketi olarak kiralanmakta, böylelikle işletmelerin herhangi bir başlangıç yatırımı yapma ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.

Tak Çalıştır Platform

Kiosklar, masaüstü veya ayaklı standlarını, gerekli çevre birimlerini, GSM şebeke hattını içermekte ve fişe takıldığı an çalışır durumda teslim edilmektedir.

Uzaktan Yönetim

Tüm kiosklar Cloud4Feed yardım masası tarafından izlenmekte, fişten çekilme, bataryasının azalması veya çevrimdışı duruma gelmesi durumunda uyarı tetiklenerek gerekli müdahale gerçekleştirilebilmektedir.

Video Oynatımı

Ekranın belirli süre hareketsiz kalması durumunda tanıtım videosu oynatabilme veya görsel tanıtım imkanı ile ürün/kampanya tanıtımlarınızı gerçekleştirilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.