X Anasayfa Platform Hakkımızda Danışmanlık Çözümler Referanslar Blog İletişim Giriş Yap

Platform

Dinleyin QRCode

Şube, bayi, reyon vb. noktalara QR kodlar yerleştirerek yüksek sayıda geri bildirim toplayabilirsiniz. QR kodlar, işletmenizden hizmet alan müşterilerinizin yanı sıra hizmet almayan potansiyel müşterilerinizden de geri bildirim toplamanız için oldukça uygun bir yöntemdir.

QR kodlar, işletmenizden hizmet alan müşterilerinizin yanı sıra hizmet almayan potansiyel müşterilerinizden de geri bildirim toplamanız için oldukça uygun bir yöntemdir.

Hizmet Almayan Potansiyel Müşterilerinizin Geri Bildirimini Ölçün

Şubelerinizi ziyaret eden potansiyel müşterilerin iletişim bilgilerini bilmeseniz dahi onlardan anonim geri bildirim toplayabilirsiniz

Kupon Kodu Entegrasyonu

Anketleri teşvik etmek ve sadakat programınızı desteklemek için anket sonunda katılımcılara sizi tekrar ziyaret etmelerini sağlacak bir kupon kodu verebilir, Kazı Kazan, Çarkıfelek gibi oyunlaştırma özelliklerini uygulayabilirsiniz.

İzinli Kişisel Veri Toplama

QR kodu tarayan misafirlerinizden anket sırasında veya anketin sonundaki kupon kodu uygulamasında iletişim formu aracılığı ile kişisel veri toplayabilir ve bu verilerin saklanması ve kullanımı için gerekli izinleri alabilirsiniz.