X Anasayfa Platform Hakkımızda Danışmanlık Çözümler Referanslar Blog İletişim Giriş Yap

Platform

İçgörü Zengin Veri Görselleştirme Panelleri

Cloud4Feed’in zengin veri görselleştirme özellikleri ile ihtiyaç duyulan iç görüyü elde etmek oldukça kolaydır. Dashboardlar deneyimli pazar araştırma ve iş zekası uzmanları tarafından projeye özel olarak hazırlanır, veri deseni ve anketlerden elde edilen alanlara göre her türlü çapraz ve gelişmiş analiz kullanıcıların keşfine sunulmaktadır.

Zengin Widget’lar ile geri bildirim sayısı, anket gönderim adedi, ankete katılım oranı, CSAT, NPS, CES skorları vb. tüm özet veriler görüntülenebileceği gibi deneyimli ekibimiz tarafından projeye özel hazırlanan dashboardlarda tüm detaylı analizler ve çapraz tablolar 20’yi aşkın farklı grafik türü ile görselleştirilerek sunulmaktadır.

Filtreler ile Raporunuzu Özelleştirin
Dashboard filtreleri ile dilediğiniz gibi raporu özelleştirin

Drill-down – Detaya Gitme Özelliği
Detaya gitme özelliği ile veriyi dilediğiniz detayda kendiniz keşfedin. En detay kırılıma kadar detaya giderek, dilediğiniz bir alanla çapraz analizini inceleyin, kök nedenleri analiz edin.

Harita Bazlı Coğrafi Analizler
KPI’larınız coğrafi olarak görüntüleyin, hangi bölgelerde sorun yaşadığınızı hızlı bir şekilde tespit edin.

Sıcaklık Haritaları
Sıcaklık Haritaları, bir şubede veya çağrı merkezinde hizmet verilen gün ve saate göre müşteri deneyimini karşılaştırabileceğiniz ve buna göre personel optimizasyonu gerçekleştirebileceğiniz harika bir araç sunmaktadır.

Ortalama Karşılaştırmaları
Cloud4Feed’in ortalama karşılaştırmaları ile ölçülen KPI’ların ülke, bölge ve şube ortalamasına göre kıyaslanması böylelikle iyileştirme alanlarının kolaylıkla tespit edilmesi mümkün hale gelmektedir.